Untitled

                Never    
Text
       
https://www.zen.com/pl/
ZEN.COM - Spokój zakupów. Harmonia pieniędzy.
Uporządkuj swoje finanse z ZEN – zintegrowanym narzędziem, dzięki któremu spokój zawita w Twoim budżecie.
W wielkim skrocie bo nie bede sie rozpisywac aplikacja ( polski revolut ) ktora dodala opcje blika
Wczoraj testowalam bardzo fajnie i przyjemnie :

To jest dosc nowe i swieze dlatego proponuje wam przyjmowanie na zen za vipy a za spotkania itp na pp lub psc bo nie mam zamiaru pozniej sluchac plakania ze spermol napisal do zena bo go ojebaliscie a macie swoje dane na zen.com 

wielki + ze nie trzeba wybierać banku odrazu wam przenosi żeby wpisać kod blik :PepeHappy~5:


wielki + dla nas bo mozecie sobie zamowic karte i wyplacic z bankomatu :money_dance:

Zen po przekroczeniu limitu planu pobiera fee zależnie od kwoty ja wczoraj przekroczyłamJak dostacie bana na zen to pieniadze wroca do spermolow
tak jak pisalam i nie mam zamiaru sie powtarzac bo dostane x wiadomosci na prib
macie przyjmowac na zen tylko za vipy jak chcecie sb dipowac to psc/pp
bo wam pospadaja konta szybciej niz mysliscieDuzo osobek ma problem z przyjeciem blika pekao  na paypal wiec ostanio ogarnelam jak to obejsc i mozecie sobie kupic sami psc ktory przyjdzie wam na email :
1. https://www.mojeplatnosci.pl/paysafecard/#psc-form
Jak kupić doładowania paysafecard online bez prowizji za pln?
Mojeplatnosci.pl to jedyny w Polsce autoryzowany partner paysafecard online. Kupuj paysafecard bez wychodzenia z domu, bez prowizji i za złotówki.

2. Uzupelniacie wszystko fake danymi oprocz email bo tam przyjdzie wam kod 

3. Zaznaczacie i przenosi was do wpisania kodu blik


Jak już wam przyjdzie to psc na email (zapisujecie sobie w notatniku kody ) one sa ważne kilkanscie lat zbieracie sobie do większej kwoty i wymieniacie u exch za 10% mniej więcej na bankomat np czy inne fintechy

Na czym polega błyskawiczne doładowanie konta PayPal i jak z niego skorzystać?

Błyskawiczne doładowanie konta PayPal to bezpłatna usługa pozwalająca błyskawicznie zasilić saldo konta PayPal z rachunku bankowego. Usługa ta została udostępniona we współpracy z firmą Trustly oraz Dotpay. 

Aby błyskawicznie doładować swoje konto PayPal:

Przejdź do https://www.paypal-doladowania.pl/.
Postępuj według wskazówek. 
Pieniądze znajdą się na Twoim koncie PayPal w ciągu kilku minut, a potwierdzenie doładowania zostanie wysłane na adres e-mail zarejestrowany w systemie PayPal.

WAŻNE
Aby błyskawiczne doładowanie się powiodło, użyj własnego rachunku bankowego (rachunek należy najpierw dodać do konta PayPal).
Upewnij się, że imię i nazwisko na rachunku bankowym i koncie PayPal są takie same. Jeśli dane będą niezgodne, błyskawiczne doładowanie nie powiedzie się. Pieniądze zostaną zwrócone na rachunek bankowy, z którego zainicjowano przelew.
Konto PayPal możesz doładować wyłącznie z osobistego rachunku bankowego. Nie może to być rachunek firmowy.
Za błyskawiczne doładowanie konta PayPal nie pobieramy żadnych opłat.
Przelewów można dokonywać jedynie w PLN.
Kanal '' paypal-przyjmowanie '' wyjasniane jak to zrobic Aby pieniądze mogły być odebrane za pośrednictwem systemu PayPal, muszą one zostać przesłane jako płatność na Twój adres e-mail. Jeśli masz konto PayPal i potwierdzony adres e-mail, wszelkie otrzymywane płatności zostaną dodane do Twojego salda konta PayPal. Jeśli nie masz konta PayPal, zarejestruj się i potwierdź swój adres e-mail, aby móc otrzymywać płatności. Za każdym razem, gdy ktoś wyśle do Ciebie płatność, powiadomimy Cię o tym w wiadomości e-mail. Możesz użyć tych pieniędzy, aby wysłać płatność lub wypłacić środki.

Niektóre płatności należy najpierw zaakceptować, zanim pojawią się na Twoim koncie PayPal (na przykład płatności wysłane w walucie, w której nie masz otwartego salda na koncie).

Przed zweryfikowaniem swojego konta PayPal możesz na nie otrzymać maksymalnie 2500 EUR. Limit odbioru płatności obowiązuje od momentu, gdy otrzymasz pierwszą płatność, i jest rozliczany co rok


Dwa rodzaje przyjmowania : 
- na email : podajesz gosciowi swoj email
- na numer konta : ⤵️

Przyklad :
Marcysia Berlinska
18 1240 2092 9210 0000 0081 0884
Peako
Przeczytane ?


1. Klikasz doladuj konto, wybierasz kwote jaka chcesz pobrac i klikasz na ten sposob platnosci. 

2. Pytasz stulejke jaki ma bank i wybierasz odpowiedni numer rachunku. W tym punkcie wazne jest to, aby wyraznie debila poinformowac, ze koniecznie musi dac ten tytul przelewu jaki jest zaznaczony w koleczku, oczywiscie wraz z dokladna kwota. Ja zawsze mowilem im, ze w ten sposob organizuje sobie przelewy, wiem od kogo to jest, albo ze to taki moj sposobik na wymiganie sie w razie kontroli skarbowej o ktorym on nie musi wiedziec. Pomyslow jest sporo, nie powinien sie przeciwstawiac:p 

Duzo osob pytalo wiec macie na najlepszym mentoringu :3CO TO JEST CZEK BLIK? Nową usługą, do jakiej dostęp utrzymali wszyscy użytkownicy polskiego systemu płatności mobilnych BLIK, jest specjalny czek BLIK. Istotą takowego czeku jest szybkie i bezproblemowe wypłacanie pieniędzy z bankomatu czy też bezgotówkowe płacenie za zakupy w sklepie stacjonarnym.
Aby utworzyć czek BLIK należy:
1.Otworzyć aplikację mobilną banku.
2.W części poświęconej systemowi BLIK wybrać opcję „Czek BLIK”.
3.Po zdefiniowaniu hasła wybrać opcję utworzenia nowego czeku BLIK.
4.Wprowadzić informacje: wartość czeku, termin ważności czeku, tytuł czeku.
5.Zatwierdzić poprzez wybranie „Utwórz czek”.
Jak zrealizować czek BLIK?
Równie prosto prezentuje się sposób realizacji udostępnianych przez BLIK czeków. Aby dać innej osobie dostęp do środków, wystarczy przekazać jej wygenerowany kod oraz ustalone na samym początku hasło. Odbiorca powinien natomiast:
1.Wybrać w bankomacie opcję „wypłata BLIK”,
2.Wprowadzić kod czeku BLIK,
3.Zdefiniować kwotę transakcji,
4.Zatwierdzić operację hasłem.
Kwestie bezpieczeństwa
Czek BLIK to bardzo bezpieczna forma przekazywania środków innym osobom. Aby jeszcze bardziej ograniczyć ryzyko, warto przede wszystkim dobrze określić czas aktywności czeku: im krótszy, tym mniejsza szansa na to, że zostanie wykorzystany przez niepowołaną osobę. Oczywiście w odpowiedni sposób należy chronić również kody umożliwiające dostęp do środków: powinny być przesłane w oddzielnych wiadomościach, natomiast kiedy podejrzewamy, że znalazły się w nieodpowiednich rękach, należy anulować czek i zmienić hasło dające dostęp do funduszy. 
Przeczytales/as
Pamiętajcie o multikontach na praktycznie każdej stronie mimo, że taki PayPal nie współpracuje z osobami trzecimi to może zbanować Wam konto za zbyt wiele płatności wyglądających jak biznesowe.
Na YetiPayu starajcie założyć się dwa konta i z jednego przesyłać na drugie. 2020 nauczył nas, że wymiana PaySafeCarda na BLIK u exchangera (lub BTC) i odbiór go pod bankomatem jest lepszym wyborem.
Gdzie wymienić? Na najchujowszym markecie SEEYA: Market.
Jeżeli nie jesteście kogoś pewni to używajcie middlemana/escrow 

Raw Text