Untitled

                Never    
Text
       
Wykonywanie nie jest wcale takie trudne, po prostu udajemy dziewczynę w internecie, a na filmy czy nagie zdjęcia jest po prostu popyt.
Masa osób zdaje sobie sprawę z istnienia fejków, dlatego czytamy wszystko dokładnie.
Respekt
Pamiętamy o tym, żeby nie brać zdjęć jakichkolwiek polskich dziewczyn, ponieważ jest to karane, dlatego wybijcie z głowy używanie też nagich zdjęć swoich ex czy dziewczyn. Nie myślcie też o byciu pogromcą pedofili i nigdy w życiu nie korzystajcie ze zdjęć 14-16 letnich dziewczyn. Personalnie doradzamy - jeżeli kiedykolwiek wyjdzie się Wam rozliczać to nie używajcie rozliczeń procentowych bo jest to traktowane jako sutenerstwo, używamy równych kwot pieniędzy (100/1000/10000 PLN), a nie "25% zarobków".
Zaczynamy
Czytamy notatki - wybieramy paczkę, tworzymy profile na wybranych mediach społecznościowych sugerując się metą, kreujemy markę i działamy. Sposoby na wykonywanie metody określamy jako "nisze"/"traffici". Reszta to tylko praktyka oraz kształtowanie socjotechniki przez pisanie.
Wybór czapki
Pamiętajcie, że prawie każdą metodę możemy robić w legalny lub mniej legalny sposób, chcemy Was o tym poinformować.
- whitehat to biała czapka polegająca na legalnym wykonywaniu metody [tu: nawiązanie współpracy z realną dziewczyną dającą nam zdjęcia/zgodę lub promowanie jej, dodatkowo założenie działalności i rozliczanie się z nią przez faktury];
- greyhat to szara czapka, która jest po prostu nieetyczna dla moralności [tu: to co robimy];
- blackhat to czarna czapka, czyli szantaż, podawanie się za młodszą dziewczynę, wykonywane bez zabezpieczenia doprowadzi nas wprost do więzienia (nie zalecamy tego).
Dróg do wykonywania jest masa i po to są 🌉│traffici, które zostały wyszukane przez naszych nauczycieli, pokazują drogę zarobku oraz wyjaśniają jak robić metodę na konkretnych stronach.


Komunikacja i cała otoczka socjotechniki jest najważniejsza w tym co robimy.
Piszemy czasowniki w rodzaju żeńskim (wyłączcie autokorektę, żeby nie poprawiało Wam z „byłam” na „byłem” i tak dalej).
Rozmowa
Pisze do Was klient i przy pierwszej rozmowie zawsze zaczynają się schodki - może on zmarnować Wasz czas, próbować wyłudzać nagie próbki albo faktycznie kupić zdjęcia, ofertę VIP czy filmy.
Przechodzimy do meritum
Tutaj jest wiele szkół, zwykle korzystając z aktualnej mety klient wie czym się zajmujesz, dlatego nie powinieneś wysyłać mu cennika natychmiastowo tylko pytać czy jest zainteresowany (nie róbcie transakcji przez DM na Instagramie, ponieważ po zgłoszeniu może skutkować to banem konta, przenieś klienta na bardziej neutralne miejsce, np. Telegram). Rozmowę dopasowujemy do portalu, jeżeli jest to czateria i nie reklamujemy się tam z VIP-ami to piszemy powoli mówiąc, że brakuje nam pieniędzy, a korzystając z mety Instagram + Telegram - klient zwykle sam wie, czego chce, ponieważ widzi nasz profil, próbki, więc się domyśla.
Socjotechnika
Sztuka manipulacji jest najważniejsza i uczymy się jej z czasem. Kiedyś klient poprosił ucznia o weryfikację (zdjęcie z palcem), a ten odpisał, że jej nie wyśle bo „gimbusy wstawiły weryfikację do gry jako avatar”. Wszystko przyjdzie z czasem, przykłady rozmów są bezużyteczne bo powtarzając znane schematy (jako masowa liczba osób) doprowadzicie do tego, że traficie na tego samego klienta, który usłyszy tą wersję kolejny raz pod rząd i wyjdzie nie zostawiając u Was pieniędzy.
Spotkanie? Kamerki?
Klient mówi o pieniądzach na spotkaniu i nie zgadza się na zaliczkę z góry? Najlepiej wysłać zdjęcie/napisać, że jesteś na stacji benzynowej i chcesz zapłacić BLIKiem. Są oczywiście osoby zdecydowane w 100%, które nawet mogłyby przejechać pół polski, żeby tylko nas zobaczyć - je musimy odpuścić bo przecież się z nimi nie spotkamy. Warto tłumaczyć się tym, że ktoś Was nagrał, szantażował, przerobił, póki nie znajdziecie sobie kogoś do płatnych weryfikacji przez głosówki/filmy.

Meta określa aktualnie najbardziej dochodowe nisze lub ich połączenie.
Królem od 2014 do 2018 było Gadu-Gadu, Czateria, a w 2019 był rokiem Snapchata, gdzie od 2020 trwa właśnie najlepsze połączenie jakim jest Instagram + Telegram, jak ono działa?
Instagram
Tworzymy profil z naszą paczką, ustawiamy profilowe. Nazwa użytkownika na Instagramie ma być taka sama jak na Telegramie - ułatwi to znalezienie Was. Ustawiamy bio/życiorys, a w kategorii witrynie internetowej wklejamy link do naszego prywatnego kanału na Telegramie. Tak powinien wyglądać przykładowy profil tylko nie ściągajcie wszystkiego tak samo...
Telegram
Tworzymy profil (może być na nasz numer), ustawiamy nazwę użytkownika w ustawieniach oraz przestawiamy ustawienia prywatności (wszystko poza „Profile Photo” powinno być ustawione na „Nobody”). Pamiętajcie, żeby nie dodawać ludzi do kontaktów!

Próbki i cennik
Na kanale, który stworzyliśmy zmieniamy nazwę na „próbki” lub bardziej kreatywnie „[PRÓBKI] <nasza nazwa> <emotki>”. W opisie kanału wstawiamy naszą nazwę użytkownika z Telegrama, a na same próbki wrzucamy 1-4 zdjęcia lub więcej dziennie przeplatając je z tekstem o napisaniu do nas, ponieważ skąd klient ma wiedzieć, że my to my. Tekst powinien wyglądać mniej więcej tak:
Jeżeli jesteś chętny to napisz do mnie tutaj, ponieważ nie dokonuję transakcji przez Instagrama, kliknij w nazwę: <@nazwa>. Zapytaj o cennik! W tekście jak i nazwie użytkownika możecie dodać skąd jesteście, wstawić jakieś emotki - improwizujcie, a chętnie ocenimy Wasze profile.
Zdjęcia
Do samych zdjęć dodawajcie znaki wodne, ponieważ często ludzie kradną zdjęcia z próbek. Tak samo gdybyście kupowali głosówkę - kupujcie je z Waszą nazwą, a nie neutralnym tekstem.Paczka
Jedna z ważniejszych rzeczy w e-whoringu, czyli dziewczyna, na której będziecie pracować. Nie używamy dziewczyn z polski przez istnienie 191 artykułu kodeksu karnego (w skrócie Pani z polski może nas pozwać, jeśli się dowie) o czym wspominamy na każdym kroku. Tak samo jak nie używamy zdjęć dziewczyn poniżej 18.
Twitter
Wchodzicie na niego i w wyszukiwarkę wpisujecie Onlyfans, wyskoczy Wam automatycznie dużo profili i tym sposobem przeglądacie sobie która dziewczyna Wam odpowiada - najlepiej jakby nie miała zbyt dużo followersów i znaków wodnych.Jak już macie dziewczynę, która jest według Was odpowiednia to wchodzicie na jej profil OnlyFans i patrzycie ile ma zdjęć oraz filmów. Mało? To szukacie innej wchodząc w jej obserwujacych.Nie musicie za niego płacić na ten moment, zdjęcia ściągacie z Twittera. Dopiero jak będziecie mieli pieniądze to możecie zainwestować w jej OnlyFans i brać stamtąd zdjęcia.
Dobra paczka musi mieć minimum 50-100 zdjęć, uwagę zwracacie na:
- Aktywność na Twitterze bo jak nie będzie aktywna to stracicie w pewnym momencie materiały (minimum 1 post na 2 dni);
- występowanie jej innych kont na portalach społ
- jeżeli jest z innego kraju patrzcie na gniazdka i inne elementy środowiska, ponieważ wiele osób patrzy na takie szczegóły, wycinacie je;
- zdjęcia i filmy jakie dodaje, ponieważ same nudesy/softy są złe bo Instagram banuje takie konta.
Instagram
Proponuje sobie zaobserwować jakieś Ukrainki one same siebie promują na story, a posty mają w opisie link do Telegram, więc jak już to ogarniecie to będziecie mieli ok. 5 paczek darmowych. Np. zaobserwujcie sobie tę panią, ale jej nie używajcie bo pewnie robi to wiele osób, znajdźcie inną wchodząc na to kogo ona obserwuje.

Oczywiście warto wiedzieć, że nie musimy się ograniczać, więc jeżeli jakaś dziewczyna podoba Wam się z wyglądu to jej „dół” bierzemy szukając podobnych budową ciała dziewczyn na PH/XNXX.
Reddit
Miejsce pełne NSFW. Tutaj znajdziecie wszystkie najdziwniejsze rzeczy używając ich całej listy. Załóżcie konto i wchodźcie w subreddity oraz używajcie wyszukiwarki do „dziwnych” zdjęć/filmów, jeśli Wasz klient poprosi o specyficzny fetysz to też go tutaj znajdziecie wpisując zdanie w języku angielskim.
A inaczej?
1. Kamerki, na których siedzą dziewczyny: chaturbate.com.
2. Strony, gdzie można znaleźć dość szybko paczkę:
- newbienudes.com
- share.myfreecams
- mym.fans
- sexy-egirls.com
- stars.avn.com
3. Szukajcie w Google po frazie "nudes leaks", tylko nie obiecujemy, że będą tam świeże materiały, jest to opcja awaryjna. Wpisujcie wyszukiwania również w języku angielskim - tak samo jak na Reddit.


W świecie e-whoringu mamy wiele płatności przystosowanych pod anonimowe odbieranie pieniędzy.
Nie dotykamy swojego środowiska, swoich prawdziwych PayPali, kont bankowym zapłatami za różne usługi, używamy do tego pośredników.
Blik - Najlepszy i zyskujący popularność środek płatności dostępny w prawie każdym banku.
Umawiamy się z klientem na BLIKA i korzystamy ze stron, które go akceptują, ale mamy pewne ograniczenia.
• mojeplatnosci → kup PaySafeCard → wypełniamy fałszywe dane (e-mail e-whore) → BLIK → wpisz kod od klienta → otrzymujemy PIN i wymieniamy go lub doładowujemy konto.
• YetiPay → "Doładuj konto" → wpisz kwotę → BLIK → wpisz kod od klienta → mamy środki na saldzie.
• PayPal → "Doładuj konto teraz" → zaloguj się → wybierz bank klienta → wpisz BLIK i czekaj na akceptację.
• [RYZYKO] → podejdź pod bankomat → wybierz wypłatę BLIK → przepisz kod od klienta.
- opcja jest o tyle ryzykowna, że jeżeli traficie na tą samą miejscowość to spermiarz może zebrać manatki i podjechać pod ten sam bankomat;
- chcąc dawkę adrenaliny pamiętajcie, żeby wytłumaczyć się (jak spyta) czemu bankomat jest w innej miejscowości, niż mu podawaliście typu "koleżanka odbiera".
PaySafeCard
Zakładamy konto na mypaysafecard i tam doładowujemy piny od klientów.** PINY PaySafeCard są do kupienia praktycznie wszędzie - od sklepów stacjonarnych takich jak Żabka, aż do aukcji na Allegro. Jeżeli mamy 18 lat (lub 16 za weryfikacją rodziców) to do konta możemy dokupić sobie kartę, na którą przelejemy balans z konta (4%), a dzięki niej wypłacimy pieniądze z bankomatu, zapłacimy w sklepie.
Przelew
Szukamy portalu, który wygeneruje nam nasz numer rachunku.
Nie korzystamy ze swojego banku przez to, że nawet podczas całkowicie legalnej transakcji, gdzie dwie strony są zadowolone mogą wystąpić problemy.
idziemy w stronę polski gotówkowej.
• YetiPay → "Moje dane" → "Mój numer rachunku YetiPay" → kopiujemy i wysyłamy do klienta.
- YetiPay używa numerów z banku Pekao, dlatego trochę poczekamy na zaksięgowanie, nie wysyłamy przed otrzymaniem zapłaty;
• (+18) Revolut → waluta PLN → klikamy w 3 kropki obok napisu "Wyślij" → "Pokaż szczegóły" → "Lokalny" → kopiujemy i wysyłamy do klienta.
- Revolut nie współpracuje z Urzędem Skarbowym, a przelewy nie są nigdzie weryfikowane pod względem imienia i nazwiska;
- po wielu transakcjach może zostać nałożone "Source Of Funds", czyli sprawdzenie skąd tyle zarabiacie, wtedy postaramy się pomóc jak najbardziej się da.
Ludzie często oszukiwali innych za pomocą przelewu, dlatego staramy się nie przyjmować czegokolwiek na własne konto
Multikonta
Pamiętajcie o multikontach na praktycznie każdej stronie mimo, że taki PayPal nie współpracuje z osobami trzecimi to może zbanować Wam konto za zbyt wiele płatności wyglądających jak biznesowe. Na YetiPayu starajcie założyć się dwa konta i z jednego przesyłać na drugie. 2020 nauczył nas, że wymiana PaySafeCarda na BLIK u exchangera (lub BTC) i odbiór go pod bankomatem jest lepszym wyborem.
Gdzie wymienić?
Na najlepszym markecie SEEYA: Market Jeżeli nie jesteście kogoś pewni to używajcie middlemana/escrow - zakładka „ogłoszenia” na grupie, jest to pośrednik transakcji.
Czego nie robić?
Robienie kanału demaskującego innych członków społeczności przedstawiając siebie jako jedyną prawdziwą to najgorsze co możecie zrobić. Praktycznie 300-400 osób z różnych społeczności może być na Was skupionych w jednym momencie i czekać, aż powinie Wam się noga, żeby zniszczyć wszystko co tworzycie.

Telegram
Nie jest trudną aplikacją, uczymy się go dość szybko. Przez przytrzymanie/kliknięcie prawym przyciskiem myszy na czat możemy go usunąć (nie zapominajmy o zaznaczeniu „Delete for me and [nick]”. Wtedy z czatu zostaje tylko Wasz nick i avatar bez wiadomości. Pamiętajmy, że trzeba go dobrze ustawić, dobre ustawienia prywatności powinny wyglądać tak:

Anonimowość
Telegram ma do siebie to, że jest anonimowy, więc to samo możemy robić z pojedynczymi wiadomościami albo zaznaczonymi wielokrotnie. Usuwanie ich jest najlepszą częścią, ponieważ kiedy się w czymś pomylimy - mamy szansę to jeszcze naprawić. Ustawiając nowe zdjęcie profilowe pamiętajmy o tym, że stare się zapisują. Usuniemy je wchodząc na zdjęcie przez ustawienia, a następnie klikając 3 kropki i napis „Delete”.
Kanał
Zakładając kanał pamiętajmy o tym, że:
- kanał musi być prywatny;
- ludzie nie widzą kto go prowadzi.
Dla pewności między próbkami lub czymkolwiek co wykonujecie - dawajcie Waszą nazwę @nick w jakiś ładny sposób. Możecie przykładowo napisać „Kliknij tutaj i napisz do mnie”, zaznaczyć tekst, kliknąć na niego prawym (na telefonie kliknąć w „B/„I”/„U”), a następnie „Link”/„Make URL”. Wpisujemy na dole https://t.me/nazwa (bez @), zatwierdzamy i wysyłamy, powinniśmy osiągnąć efekt taki, jak na tym kanale (Kliknij!).

Instagram
Żeby rozwijać go dobrze najlepiej wchodzić sobie na konta innych e-whorek i obserwować ludzi, którzy dają lajki pod ich zdjęciami. Na początku rozwoju konta najlepiej nie szaleć bo Instagram wtedy bardzo zwraca na konta uwagę jak są świeże, takie bezpieczne ilości to 30 obserwacji na godzinę.
Co robić na Instagramie?
- Ogólnie prowadzić sobie Instagram jak zwykła dziewczyna tylko macie telegram podpięty + info ze VIP SNAP/TELEGRAM i tam kierujecie wszystkich ludzi;
- Instagram ma wyglądać estetycznie;
- dodajecie dużo story jak chcecie być aktywni wrzucacie pytania/ankiety/zdjęcia z życia codziennego jak prawdziwa dziewczyna;
- jeżeli nie będziecie dodawać nic na story to wasze konto będzie wyglądało na mało aktywne i nikt nie będzie kupował bo nikt nie zauważy go na story;
- polecam sobie blokować konta które was wkurzają zamiast prowadzić jakieś wojny;
- robienie SFS z innymi jest dobre, ale bez przesady, żeby sobie nie zawalać całego story dzień w dzień;
Unfollowy
Liczby mniej więcej tak samo jak przy obserwacjach, ale ja proponuje sobie ustalić konkretny cały dzień tylko na unfollow. Konto 1000 obserwujących i 1000 zaobserwowanych wygląda bardzo chujowo w porównaniu do konta 1000 obserwujących i 100 zaobserwowanych. Więc warto to robić żeby bardziej konto przyciągało uwagę, wyglądało bardziej estetycznie i miało większe zainteresowanie. I tu ważne: Instagram prawdopodobnie zalicza follow i unfollow do tej samej grupy, więc jeśli walniesz 60 follow i od razu po tym tyle samo unfollow to prawdopodobnie dostaniesz blokadę. Dlatego najlepiej sobie konkretny dzień przeznaczyć na to... lub połowę dnia obserwujesz a drugą połowę unfollowujesz ludzi.
Like/komentarze
Tutaj też warto działać bo zwiększa zasięgi jak już skończysz obserwować to zostają Wam polubienia i komentarze. W większości przypadków jak komuś polubisz zdjęcie to wejdzie i sprawdzi kim jesteś - możliwe, że też zaobserwuje. Tak samo jest z komentarzami. Komentarze typu "wpadnij na mój profil" odpadają bo ludzie wiedzą już piszą je boty. Najlepiej dodać różne emotki i sprawić, żeby nasza aktywność była jak prawdziwej dziewczyny, a nie bota. Możecie też komentować posty z dużymi zasięgami, fanpage itd. wtedy też jest jakaś szansa że ktoś sobie będzie przeglądał komentarze i wpadnie do ciebie. Więc jeśli ci się skończy już określona ilość obserwacji to w resztę kont wchodzisz i likujesz foty. Najlepsza zasada: 2-3 like na profil, najnowsze zdjęcie, jakieś przypadkowe i najstarsze wtedy sprawiasz wrażenie że przejrzałeś cały profil a nie jesteś botem który chce zwrócić na siebie uwagę. Bezpieczna ilość to 40 polubień na godzinę i około 15 komentarzy.


​​Weryfikacja dwuetapowa​​
W skrócie tak zwane "2FA" to dodatkowa bariera do zalogowania się, a w praktyce? ​​Jeżeli używamy numerów z jakichkolwiek rosyjskich stron ​​to PayPal wyrzucając nam weryfikację SMS sprawi, że skończymy z niczym, ponieważ numer jest już dla nas nieaktywny. Żeby się przed tym bronić na tym i innych portalach należy zabezpieczyć je aplikacją, która generuje kody 2FA.
​​Wybór aplikacji​​
TTutaj krótko - Authy lub Google Authenticator, każda z nich ma wersję na iOS, Androida. W przypadku tej pierwszej możemy pobrać ją na Windowsa/macOS/Linuxa.
​​Ustawienie​​
Praktycznie zawsze schemat wygląda tak samo na każdej stronie, która ma możliwość włączenia weryfikacji dwuetapowej. Ponad wszystko wolimy używać aplikacji, niż kodów z SMS bo jeżeli dostaniemy kod SMS to nie mamy jak dostać się do konta przez fakt, że zostało zrobione na padniętym już numerze. Aplikacją skanujemy kod QR i kod 2FA wpisujemy jako kod uwierzytelniający, żeby wszystko potwierdzić (możemy zaznaczyć ufanie danemu urządzeniu).
Location Guard
To dodatek do przeglądarki (z Githuba scrollujecie w dół i wybieracie Waszą przeglądarkę), który oszukuje strony w związku z Waszą lokalizacją. VPN nie zmieni lokalizacji GPS, a Waszego IP, więc nie zadziała on na strony typu Tinder (jeżeli nie kupimy Plusa/Golda, a chcielibyśmy zacząć od Warszawy to ten dodatek nam pomoże). Włączamy wtyczkę i po pobraniu otwieramy ją, a następnie klikamy "Options", gdzie na "Default level" ustawiamy "Use fixed location". Teraz wyszukujemy nasze miasto, które chcemy przybrać i przeciągamy tam pinezkę. https://files.catbox.moe/sco8ax.png
Działanie​​
Teraz każda strona, która poprosi nas o lokalizację i ją zatwierdzimy dostanie tzw. "fixed location", więc program działa. Przed wejściem na stronę, która wyciągnie z nas lokalizację najlepiej wejść na jakąkolwiek neutralną stronę i sprawdzić tam czy wszystko działa. https://files.catbox.moe/if771n.png
Własne traffici​​
Używamy tutaj sztuki zwanej „Google Boolean”, która polega na stawianiu spacji, plusów i cudzysłowów. Chcąc znaleźć strony dotyczące BDSM najlepiej będzie wpisać "bdsm"+"polska" - tak właśnie działa Google Boolean. Cudzysłów po prostu zawęża wyszukiwanie do danych słów, a przez plusy możemy dodawać nowe słowa do filtra, więc to samo robimy szukając stron randkowych czy czatów, musimy dobierać słowa kluczowe. https://files.catbox.moe/fhcenk.png
Jak robić to dobrze?​​
Chcąc znaleźć portal, gdzie mężczyźni szukają swojej drugiej połówki najlepiej nie zawężać się do "portal"+"randkowy", a używać wyrazów bliskoznacznych i słów kluczowych, których mogli użyć właściciele strony, więc warto popróbować w zakresie "randki" czy "szukam"+"dziewczyny" stawiając się w roli potencjalnego klienta. Spacji używamy sporadycznie, ponieważ wpisując dwa słowa obok siebie „bdsm polska” wyszukiwanie zostanie zawężone do słów obok siebie.
Metadane​​
No dobra dobra, ale co one zrobiły i kim one są? Metadane to dane dołączające do zdjęcia przy jego robieniu - są w nich przeróżne informacje od modelu telefonu, aż niekiedy po dokładne dane GPS wykonanego zdjęcia. Informują nas też o użytej przesłonie, czasie naświetlania.
Przykład​​
Tutaj znajdziecie zdjęcie z pełnymi danymi (kliknijcie dodatkowo na "Więcej danych Exif", które przekazuje aparat, a klikając na ten tekst zobaczycie zdjęcie, które tych danych nie ma. Dane te dostępne są we właściwościach, a telefony stojące na Androidzie zobaczą je z łatwością przeciągając zdjęcie do góry.
Portale
Praktycznie każdy portal teraz konwertuje zdjęcie, czyli umieszcza je bez metadanych bo musi zmniejszyć rozmiar. Jeżeli pobieracie zdjęcia to sprawdzajcie czy zawierają takie dane - zrobicie to dzięki portalowi Verexif i dzięki niemu wyczyścicie też zdjęcie. Po wrzuceniu klikacie "Remove Exit". Nie musicie robić tego z każdym zdjęciem - po prostu może się zdarzyć, że zdjęcie będzie zawierało dane GPS z Ameryki albo będziecie okłamywać klienta, że potrzebujecie na iPhona 12 Pro, kiedy właśnie nim było robione zdjęcie.

​​TRAFFICI
Strony, na których działamy różnią się kategoriami. Oczywiście niektóre z nich są skomplikowane i mają osobną notatkę na swój temat.
GŁÓWNE
Na tych trafficach trzymamy ludzi ze sobą. Portale te nie są wcale banowane lub lekko moderowane, tutaj dokonujemy transakcji.
Telegram
Używamy go stworzenia kanału z próbkami tak samo jak dziewczyny z Ukrainy przez opcję "New channel" i zmiany kanału na prywatny. Chroni to nas przed zbanowaniem kanału za kontent pornograficzny, możemy używać swojego numeru z odpowiednimi ustawieniami prywatności. Pamiętajcie, żeby nie zapraszać nikogo do kontaktów, ponieważ wtedy ujawniamy swój prawdziwy numer (chyba, że odznaczymy opcję "Share my number", ale i tak starajcie się tego unikać).

Instagram​​
Nie banuje ludzi tak mocno, jeżeli trzymają się zasad i unikają wrzucania pornografii. Ustawiamy bio, nazwę, przez opcję "witryny internetowej" wklejamy link do Telegrama z próbkami i nasz profil będzie gotowy.

Snapchat
Jest mało używany w Polsce, ale nadal działa. Wystarczy nam sama nazwa oraz cierpliwość do odpisywania. Wrzucamy na story co kilka dni 2-4 softy (najlepiej wrzucić zdjęcie z rolki aparatu do edycji, użyć funkcji tworzenia naklejki (prawy górny róg), zrobić naklejkę, cofnąć, zrobić zdjęcie czarnego tła i wybrać naklejkę z naszego zdjęcia, rozciągać i voila - mamy zdjęcie bez napisu "z rolki aparatu". Na telefony z Androidem warto użyć Chickencama.
REKLAMOWE
Tutaj reklamujemy swoją e-whorową markę sprowadzając do niej ludzi. Portale te są szybko banowane, ale też staramy się sprowadzić z nich największą ilość chętnych do zapłaty.
Datezone
Ustawiamy preferencja pod szukanie największej ilości ludzi, wiek między 18-20, ma wyjść nam prawie ideał spermiarza. Duże piersi, cyberseks, uległa/dominująca i tak dalej. Po nazbieraniu wielu polubień (3000-10000) kupujemy lub namawiamy kogoś do kupna nam VIP-a, a wtedy zmiany wprowadzane na koncie nie są weryfikowane przez moderatora. Wtedy wstawiamy zdjęcie z opisem typu MÓJ INSTAGRAM TO: <nazwa>, na zdjęciu może też być wrzucona nazwa Instagrama, wpychamy tego jak najwięcej. Instagram musi być już przygotowany pod e-whoring.

Tinder
Kreujecie profil normalnej dziewczyny (3 zdjęcia, a jako ostatnie zdjęcie dodajecie obrazek, w którym zachęciacie ludzi do przyjścia na Wasz Instagram). Nie podpinacie Instagram pod profil, tylko zachęcacie opisem do wejścia na swojego Instagrama. Przesuwacie aktywnie w prawo/lewo. Jeżeli chcecie większą konwersję to polecamy kupić Tinder Gold za 35 PLN (przy kupnie dostaniecie kod zakupu. Zapiszcie go sobie w noatniku na później, jak już zbanują wam konto, to kontaktujecie się z tinderem przez formularz podając ten kod, żeby w związku z banem zwrócili wam pieniądze za premkę).
Fotka​​
Ludzie dają tam lajki/wyświetlają profil, gdzie po godzinie mamy ogromne zasięgi. Tworzymy profil normalnej kobiety, oparty oczywiście na naszych zdjęciach i po maksymalnie godzinie zaczynamy wrzucać zdjęcia promujące nas. Proponujemy wrzucać w zdjęcia zrzut ekranu snapkodu, czyli kodu QR, który jest możliwy do zobaczenia klikając w lewy górny róg na Snapchacie (profil), nie pomijając nazwy użytkownika.
Czateria
Wchodzimy na pokoje erotyczne i co około 20 sekund wrzucamy swoją nazwę z wybranego, głównego portalu. Tekst ma wyglądać w stylu "Napalona, mokra 18 latka na <portal>, nick: <nick>".

​​FETYSZE
Na fetyszach również możemy robić e-hoe, ale najpierw musimy się z nimi zapoznać. Fetysz dla ludzi oznacza po prostu lepsze doznania (coś bez czego nie będą spełnieni seksualnie) - ograniczamy definicję głównie do spermiarzy. Żeby zająć miejsce w danym fetyszu należy przygotować sobie do niego profil lub dostosować cennik - nagłe robienie wszystkiego nie jest odbierane pozytywnie w oczach klientów.
FEMDOM ORAZ FINDOM
Jest to dominacja kobieca, a to obok to dokładniej "dominacja finansowa", która polega na oddawaniu pieniędzy swojej Pani. Najczęściej wtedy nazywamy się Pani/Królewną/Boginią, a nasz klient to Pies/Śmieć/Poddany. Bierzemy zapłatę za rzeczy takie jak wydawanie rozkazów, pomiatanie nimi, wymyślanie im zadań (bicie się po penisie, szczotkowanie zębów szczotką do toalety itp.) - będziemy potrzebować zdjęć stóp do działania,.
DDLG
To w skrócie bycie małą córeczką tatusia do czego przyda nam się otoczka słodkiego profilu (nie wjeżdżamy oczywiście w pedofilię czy coś) oraz dużo różnych zdjęć, ponieważ nasz "tatuś" może sobie zażyczyć np. wyciągnięcia języka. Jeżeli wykonujecie ten fetysz warto zamieścić w bio tekst typu "szukam tatusia".
STOPY & BIELIZNA
Same stopy to też fetysz, są ludzie chcący kupić tylko ich zdjęcia, dlatego dajemy o tym znać. Na PW otrzymaliśmy wiadomość, która pyta co z ludźmi chcącymi więcej adrenaliny i brak nudy - możecie założyć konto na majtkomacie (tutaj słabe fejki nie przejdą) i ogólnie oferować sprzedaż bielizny... na którą nie oszukujemy ludzi ;) Idziecie do Pepco, kupujecie skarpetki, nosicie, wysyłacie paczkomatem. Wystawiać się możecie na OLX oraz Vinted.
PAMIĘTAJCIE
Dodawajcie takie usługi do cennika, ale nie jako uogólnienie "wydawanie rozkazów" tylko cały fetysz, że jesteście dominą/lubicie ddlg czy sprzedajecie osobno zdjęcia stóp lub bieliznę. Nigdy nie realizujcie usługi PRZED zapłatą tj. nie wyzywajcie klienta od psa czy śmiecia, jeżeli jeszcze nie zapłacił bo wtedy po prostu nie zasłużył.
GDZIE ROBIMY?
Jeżeli Wam pasuje to zostańcie na Instagramie & Telegramie, ale polecamy Wam zainteresować się Twitterem (wyszukajcie #findom i zobaczcie o co nam chodzi, musicie mieć własną weryfikację), bdsm czy dodawaniem ogłoszeń na HiperOgłoszenia.

Raw Text